WT Commerce Suite (1.0.3) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Quantity
fi: Määrä

en: Size
fi: Koko

en: Sunday
fi: Sunnuntai

en: Monday
fi: Maanantai

en: Tuesday
fi: Tiistai

en: Wednesday
fi: Keskiviikko

en: Thursday
fi: Torstai

en: Friday
fi: Perjantai

en: Saturday
fi: Lauantai

en: Color
fi: Väri

en: First Name
fi: Etunimi

en: Last Name
fi: Sukunimi

en: City
fi: Kaupunki

en: Total:
fi: Yhteensä:

en: Remove this item
fi: Poista

en: Subtotal:
fi: Välisumma:

en: Payment Method
fi: Maksutapa

en: Out of Stock
fi: Ei varastossa
