WT Commerce Suite (1.0.3) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Sunday
ml: ഞായർ

en: Monday
ml: തിങ്കൾ

en: Tuesday
ml: ചൊവ്വ

en: Wednesday
ml: ബുധൻ

en: Thursday
ml: വ്യാഴം

en: Friday
ml: വെള്ളി

en: Saturday
ml: ശനി

en: Color
ml: നിറം
