WT Commerce Suite (1.0.3) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Sunday
my: တနင်္ဂနွေနေ့

en: Monday
my: တနင်္လာနေ့

en: Tuesday
my: အင်္ဂါနေ့

en: Wednesday
my: ဗုဒ္ဓဟူးနေ့

en: Thursday
my: ကြာသပတေးနေ့

en: Friday
my: သောကြာနေ့

en: Saturday
my: စနေနေ့

en: Color
my: အရောင်
