WT Commerce Suite (1.0.3) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Quantity
oc: Quantitat

en: Size
oc: Talha

en: Sunday
oc: Dimenge

en: Monday
oc: Diluns

en: Tuesday
oc: Dimars

en: Wednesday
oc: Dimècres

en: Thursday
oc: Dijòus

en: Friday
oc: Divendres

en: Saturday
oc: Dissabte

en: First Name
oc: Prenom

en: Last Name
oc: Nom d'Ostal

en: City
oc: Vila

en: Total:
oc: Total :

en: Remove this item
oc: Suprimir aqueste element
