WT Commerce Suite (1.0.3) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Size
ps: كچه

en: Sunday
ps: يکشنبه

en: Monday
ps: دوشنبه

en: Tuesday
ps: سه شنبه

en: Wednesday
ps: چهارشنبه

en: Thursday
ps: پنجشنبه

en: Friday
ps: جمعه

en: Saturday
ps: شنبه

en: Color
ps: رنګ
