WT Commerce Suite (1.0.3) - en to pt translation catalogue (21 entries)

en: Title
pt: Título

en: Quantity
pt: Quantidade

en: Size
pt: Tamanho

en: Sunday
pt: Domingo

en: Monday
pt: Segunda-feira

en: Tuesday
pt: Terça-feira

en: Wednesday
pt: Quarta-feira

en: Thursday
pt: Quinta-feira

en: Friday
pt: Sexta-feira

en: Saturday
pt: Sábado

en: Client ID
pt: ID do Cliente

en: Color
pt: Cor

en: First Name
pt: Nome

en: Last Name
pt: Sobrenome

en: City
pt: Cidade

en: Street Address
pt: Endereço

en: Shopping Cart
pt: Carrinho de Compras

en: Add to Cart
pt: Comprar

en: Remove this item
pt: Remover este item

en: Payment Method
pt: Método de Pagamento

en: Out of Stock
pt: Esgotado
