WT Commerce Suite (1.0.4) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Quantity
mn: Тоон

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Sunday
mn: Ням

en: Monday
mn: Даваа

en: Tuesday
mn: Мягмар

en: Wednesday
mn: Лхагва

en: Thursday
mn: Пүрэв

en: Friday
mn: Баасан

en: Saturday
mn: Бямба

en: Color
mn: Өнгө
