WT Commerce Suite (1.0.4) - en to vi translation catalogue (20 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Quantity
vi: Số lượng

en: Size
vi: Dung lượng

en: Sunday
vi: Chủ nhật

en: Monday
vi: Thứ hai

en: Tuesday
vi: Thứ ba

en: Wednesday
vi: Thứ tư

en: Thursday
vi: Thứ năm

en: Friday
vi: Thứ sáu

en: Saturday
vi: Thứ bảy

en: Color
vi: Màu sắc

en: First Name
vi: Tên

en: Last Name
vi: Họ

en: City
vi: Thành phố

en: Street Address
vi: Địa chỉ đường phố

en: Shopping Cart
vi: Giỏ Hàng

en: Total:
vi: Tổng cộng:

en: Add to Cart
vi: Thêm vào giỏ

en: Remove this item
vi: Xóa mục này

en: Subtotal:
vi: Tổng phụ:
