WT Commerce Suite (1.0.5) - en to da translation catalogue (21 entries)

en: Title
da: Titel

en: Quantity
da: Mængde

en: Size
da: Størrelse

en: Sunday
da: Søndag

en: Monday
da: Mandag

en: Tuesday
da: Tirsdag

en: Wednesday
da: Onsdag

en: Thursday
da: Torsdag

en: Friday
da: Fredag

en: Saturday
da: Lørdag

en: Color
da: Farve

en: First Name
da: Fornavn

en: Last Name
da: Efternavn

en: City
da: By

en: Street Address
da: Adresse

en: Shopping Cart
da: Indkøbskurv

en: Total:
da: I alt:

en: Add to Cart
da: Føj til indkøbskurv

en: Remove this item
da: Fjern dette element

en: Payment Method
da: Betalingsmetode

en: Out of Stock
da: Ikke på lager
