WT Commerce Suite (1.0.5) - en to de translation catalogue (27 entries)

en: Title
de: Titel

en: Quantity
de: Anzahl

en: Size
de: Größe

en: Sunday
de: Sonntag

en: Monday
de: Montag

en: Tuesday
de: Dienstag

en: Wednesday
de: Mittwoch

en: Thursday
de: Donnerstag

en: Friday
de: Freitag

en: Saturday
de: Samstag

en: Color
de: Farbe

en: First Name
de: Vorname

en: Last Name
de: Nachname

en: City
de: Stadt

en: Street Address
de: Straße und Hausnummer

en: Booked
de: Gebucht

en: Shopping Cart
de: Warenkorb

en: Total:
de: Summe:

en: Add to Cart
de: Zum Warenkorb hinzufügen

en: Remove this item
de: Dieses Element entfernen

en: Your cart is empty.
de: Der Warenkorb ist leer.

en: Subtotal:
de: Zwischensumme:

en: Order Complete
de: Bestellung abgschlossen.

en: Payment Method
de: Zahlungsmethode

en: Source Code
de: Quellcode

en: Out of Stock
de: Nicht auf Lager

en: Day Index
de: Tagesindex
