WT Commerce Suite (1.0.5) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Quantity
fa: تعداد

en: Size
fa: اندازه

en: Sunday
fa: یک‌شنبه

en: Monday
fa: دوشنبه

en: Tuesday
fa: سه‌شنبه

en: Wednesday
fa: چهارشنبه

en: Thursday
fa: پنج‌شنبه

en: Friday
fa: جمعه

en: Saturday
fa: شنبه

en: Color
fa: رنگ

en: First Name
fa: نام

en: Last Name
fa: نام خانوادگی

en: City
fa: شهر

en: Total:
fa: مجموع:

en: Remove this item
fa: حذف این آیتم

en: Payment Method
fa: شیوه‌ی پرداخت
