WT Commerce Suite (1.0.5) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Size
ur: حجم

en: Sunday
ur: اتوار

en: Monday
ur: سوموار

en: Tuesday
ur: منگل

en: Wednesday
ur: بدھ

en: Thursday
ur: جمعرات

en: Friday
ur: جمعہ

en: Saturday
ur: سنیچر

en: Color
ur: رنگ
