WT Commerce Suite (1.0.5) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Size
kk: Көлем

en: Sunday
kk: Жексенбі

en: Monday
kk: Дүйсенбі

en: Tuesday
kk: Сейсенбі

en: Wednesday
kk: Сәрсенбі

en: Thursday
kk: Бейсенбі

en: Friday
kk: Жұма

en: Saturday
kk: Сенбі

en: Color
kk: Түс
