WT Commerce Suite (1.0.5) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Size
km: ទំហំ

en: Sunday
km: អាទិត្យ

en: Monday
km: ច័ន្ទ

en: Tuesday
km: អង្គារ

en: Wednesday
km: ពុធ

en: Thursday
km: ព្រហស្បតិ៍

en: Friday
km: សុក្រ

en: Saturday
km: សៅរ៍

en: Color
km: ពណ៌
