WT Commerce Suite (1.0.5) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Quantity
sk: Množstvo

en: Size
sk: Veľkosť

en: Sunday
sk: nedeľa

en: Monday
sk: pondelok

en: Tuesday
sk: utorok

en: Wednesday
sk: streda

en: Thursday
sk: štvrtok

en: Friday
sk: piatok

en: Saturday
sk: sobota

en: Color
sk: Farba

en: First Name
sk: Meno

en: Last Name
sk: Priezvisko

en: City
sk: Mesto

en: Shopping Cart
sk: Nákupný košík

en: Total:
sk: Spolu:

en: Remove this item
sk: Odstrániť túto položku

en: Your cart is empty.
sk: Váš nákupný košík je prázdny.

en: Subtotal:
sk: Medzisúčet:

en: Payment Method
sk: Spôsob platby
