WebTotem Security (1.0.0) - en to te translation catalogue (69 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Type
te: రకం

en: Actions
te: చర్యలు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Action
te: చర్య

en: Download
te: దింపుకోలు

en: File
te: ఫైల్

en: Date
te: తేదీ

en: Daily
te: రోజు వారీ

en: Weekly
te: వారం వారీ

en: Monthly
te: నెల వారీ

en: Country
te: దేశం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Sunday
te: ఆదివారం

en: Monday
te: సోమవారం

en: Tuesday
te: మంగళవారం

en: Wednesday
te: బుధవారం

en: Thursday
te: గురువారం

en: Friday
te: శుక్రవారం

en: Saturday
te: శనివారం

en: Time
te: సమయం

en: Total
te: మొత్తం

en: Unknown
te: తెలియని

en: Error
te: సమస్య

en: Year
te: సంవత్సరం

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Warning
te: హెచ్చరిక

en: Performance
te: పనితీరు

en: Send
te: పంపించు

en: January
te: జనవరి

en: February
te: ఫిబ్రవరి

en: March
te: మార్చి

en: April
te: ఏప్రిల్

en: May
te: మే

en: June
te: జూన్

en: July
te: జూలై

en: August
te: ఆగష్టు

en: September
te: సెప్టెంబర్

en: October
te: అక్టోబర్

en: November
te: నవంబర్

en: December
te: డిసెంబర్

en: Install
te: స్థాపించు

en: IP Address
te: ఐపీ చిరునామా

en: Close
te: మూసివేయి

en: Save settings
te: అమరికలు దాచు

en: year
te: సంవత్సరం

en: Jan
te: జన

en: Feb
te: ఫిబ్ర

en: Mar
te: మార్చి

en: Apr
te: ఏప్రి

en: Jun
te: జూన్

en: Jul
te: జూలై

en: Aug
te: ఆగ

en: Sep
te: సెప్టె

en: Oct
te: అక్టో

en: Nov
te: నవ

en: Dec
te: డిసె

en: Hour
te: గంట

en: Minute
te: నిమిషం

en: Instructions
te: సూచనలు

en: Info
te: సమాచారం

en: Failed
te: విఫలమైంది

en: Information
te: సమాచారం

en: Permission
te: అనుమతి

en: About
te: గురించి

en: Reports
te: నివేదికలు

en: 1 month | @count months
te[0]: 1 నెల
te[1]: @count నెలలు

en: Uses
te: వాడుకలు
