WebTotem Security (1.1.0) - en to af translation catalogue (46 entries)

en: Type
af: Tipe

en: Actions
af: Aksies

en: Remove
af: Verwyder

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Action
af: Aksie

en: Download
af: Laai af

en: File
af: Lêer

en: Date
af: Datum

en: Daily
af: Daagliks

en: Weekly
af: Weekliks

en: Monthly
af: Maandeliks

en: Country
af: Land

en: No data
af: Geen data

en: Settings
af: Verstellings

en: Sunday
af: Sondag

en: Monday
af: Maandag

en: Tuesday
af: Dinsdag

en: Wednesday
af: Woensdag

en: Thursday
af: Donderdag

en: Friday
af: Vrydag

en: Saturday
af: Saterdag

en: Time
af: Tyd

en: Unknown
af: Onbekend

en: Error
af: Fout

en: Active
af: Aktief

en: Location
af: Ligging

en: Warning
af: Waarskuwing

en: Performance
af: Werkverrigting

en: Send
af: Stuur

en: January
af: Januarie

en: February
af: Februarie

en: March
af: Maart

en: May
af: Mei

en: June
af: Junie

en: July
af: Julie

en: August
af: Augustus

en: October
af: Oktober

en: December
af: Desember

en: Save settings
af: Stoor verstellings

en: Pending
af: Hangende

en: Deleted
af: Uitgewis

en: Oct
af: Okt

en: Dec
af: Des

en: Blocked
af: Geblokkeer

en: Permission
af: Permissie

en: Reports
af: Verslae
