WebTotem Security (1.1.1) - en to mn translation catalogue (30 entries)

en: Status
mn: Байдал

en: Type
mn: Янзы

en: Cancel
mn: Соксаары

en: File
mn: Файл

en: Date
mn: Ай, хүн

en: Sunday
mn: Улуг хүн

en: Monday
mn: Бир дугаар хүн

en: Tuesday
mn: Ийи дугаар хүн

en: Wednesday
mn: Үш дугаар хүн

en: Thursday
mn: Дөрт дугаар хүн

en: Friday
mn: Беш дугаар хүн

en: Saturday
mn: Чартык улуг хүн

en: Error
mn: Алдаг

en: Year
mn: Чыл

en: May
mn: 5 ай

en: Jan
mn: 1 ай

en: Feb
mn: 2 ай

en: Mar
mn: 3 ай

en: Apr
mn: 4 ай

en: Jun
mn: 6 ай

en: Jul
mn: 7 ай

en: Aug
mn: 8 ай

en: Sep
mn: 9 ай

en: Oct
mn: 10 ай

en: Nov
mn: 11 ай

en: Dec
mn: 12 ай

en: Blocked
mn: Кызыгаарлаан

en: About
mn: Дугайында

en: Reports
mn: Илеткеллер

en: 1 month | @count months
mn[0]: 1 ай
mn[1]: @count ай
