WebTotem Security (1.1.1) - en to ug translation catalogue (39 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Type
ug: تىپى

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: File
ug: ھۆججەت

en: Daily
ug: كۈندىلىك

en: Weekly
ug: ھەپتىلىك

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Modules
ug: مودۇللار

en: Error
ug: خاتالىق

en: Year
ug: يىل

en: Location
ug: ئورنى

en: Success
ug: مۇۋەپپەقىيەتلىك

en: Performance
ug: تور بېكەت سۈرئىتى

en: Send
ug: يوللاش

en: January
ug: يانۋار

en: February
ug: فېۋرال

en: March
ug: مارت

en: April
ug: ئاپرېل

en: May
ug: ماي

en: June
ug: ئىيۇن

en: July
ug: ئىيۇل

en: August
ug: ئاۋغۇست

en: September
ug: سېنتەبىر

en: October
ug: ئۆكتەبىر

en: November
ug: نويابىر

en: December
ug: دېكابىر

en: Install
ug: قاچىلاش

en: Close
ug: يېپىش

en: Save settings
ug: ئۆزگەرتىشنى ساقلاش

en: Deleted
ug: ئۆچۈرۈلدى

en: Blocked
ug: توسۇش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Reports
ug: دوكلات

en: Uses
ug: ئىشلىتىش

en: Dashboard
ug: باشقۇرۇش بېتى
