WebTotem Security (1.2.0) - en to mn translation catalogue (46 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Type
mn: Төрөл

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Download
mn: Татах

en: File
mn: Файл

en: Date
mn: Огноо

en: Country
mn: Улс

en: No data
mn: Мэдээлэлгүй

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Sunday
mn: Ням

en: Monday
mn: Даваа

en: Tuesday
mn: Мягмар

en: Wednesday
mn: Лхагва

en: Thursday
mn: Пүрэв

en: Friday
mn: Баасан

en: Saturday
mn: Бямба

en: Time
mn: Цаг

en: Modules
mn: Модиулууд

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: Continue
mn: Үргэжлүүлэх

en: Error
mn: Алдаа

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Year
mn: Жил

en: Location
mn: Байрлал

en: Performance
mn: Хурд

en: Month
mn: Сар

en: Send
mn: Илгээх

en: Day
mn: Өдөр

en: May
mn: 5-р сар

en: Select all
mn: Бүгдийг сонгох

en: IP Address
mn: Интернэт протоколын хаяг

en: Save settings
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Deleted
mn: Устгагдсан

en: Jan
mn: 1-р сар

en: Feb
mn: 2-р сар

en: Mar
mn: 3-р сар

en: Apr
mn: 4-р сар

en: Oct
mn: 10-р сар

en: Nov
mn: 11-р сар

en: Dec
mn: 12-р сар

en: Reports
mn: Тайлангууд

en: Dashboard
mn: Самбар
