WebTotem Security (1.2.1) - en to hy translation catalogue (69 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Action
hy: Գործողություն

en: Download
hy: Բեռնել

en: File
hy: Ֆայլ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Country
hy: Երկիր

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Sunday
hy: Կիրակի

en: Monday
hy: Երկուշաբթի

en: Tuesday
hy: Երեքշաբթի

en: Wednesday
hy: Չորեքշաբթի

en: Thursday
hy: Հինգշաբթի

en: Friday
hy: Ուրբաթ

en: Saturday
hy: Շաբաթ

en: Time
hy: Ժամանակ

en: Modules
hy: Մոդուլներ

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Error
hy: Սխալ

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Year
hy: Տարի

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Warning
hy: Զգուշացում

en: Up
hy: Վերև

en: Month
hy: Ամիս

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Week
hy: Շաբաթ

en: Day
hy: Օր

en: January
hy: Հունվար

en: February
hy: Փետրվար

en: March
hy: Մարտ

en: April
hy: Ապրիլ

en: May
hy: Մայիս

en: June
hy: Հունիս

en: July
hy: Հուլիս

en: August
hy: Օգոստոս

en: September
hy: Սեպտեմբեր

en: October
hy: Հոկտեմբեր

en: November
hy: Նոյեմբեր

en: December
hy: Դեկտեմբեր

en: IP Address
hy: IP հասցե

en: Save settings
hy: Պահել պարամետրեր

en: Port
hy: Պորտ

en: Deleted
hy: Ջնջված է

en: Jan
hy: Հուն

en: Feb
hy: Փետ

en: Mar
hy: Մար

en: Apr
hy: Ապր

en: Jun
hy: Հուն

en: Jul
hy: Հուլ

en: Aug
hy: Օգս

en: Sep
hy: Սեպ

en: Oct
hy: Հոկ

en: Nov
hy: Նոյ

en: Dec
hy: Դեկ

en: Hour
hy: Ժամ

en: Minute
hy: Րոպե

en: Info
hy: Ինֆո

en: Blocked
hy: Արգելափակված

en: Installed
hy: Տեղադրված

en: Reports
hy: Հաշվետվությունները

en: 1 month | @count months
hy[0]: 1 ամիս
hy[1]: @count ամիս

en: Uses
hy: Օգտագործում

en: Dashboard
hy: Վահանակ
