WebTotem Security (1.2.1) - en to sv translation catalogue (108 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Remove
sv: Ta bort

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Action
sv: Åtgärd

en: Download
sv: Ladda ned

en: File
sv: Fil

en: Date
sv: Datum

en: Country
sv: Land

en: No data
sv: Ingen data

en: Settings
sv: Inställningar

en: Sunday
sv: söndag

en: Monday
sv: måndag

en: Tuesday
sv: tisdag

en: Wednesday
sv: onsdag

en: Thursday
sv: torsdag

en: Friday
sv: fredag

en: Saturday
sv: lördag

en: Time
sv: Tid

en: Modules
sv: Moduler

en: Total
sv: Totalt

en: Unknown
sv: Okänd

en: Continue
sv: Fortsätt

en: Error
sv: Fel

en: Active
sv: Aktiv

en: Year
sv: År

en: General information
sv: Generell information

en: Location
sv: Plats

en: Warning
sv: Varning

en: Up
sv: Upp

en: Performance
sv: Prestanda

en: Month
sv: Månad

en: Send
sv: Skicka

en: Inactive
sv: Inaktiv

en: Week
sv: Vecka

en: Day
sv: Dag

en: January
sv: januari

en: February
sv: februari

en: March
sv: mars

en: April
sv: april

en: May
sv: maj

en: June
sv: juni

en: July
sv: juli

en: August
sv: augusti

en: September
sv: september

en: October
sv: oktober

en: November
sv: november

en: December
sv: december

en: Security
sv: Säkerhet

en: Select all
sv: Välj alla

en: Install
sv: Installera

en: Down
sv: Ned

en: IP Address
sv: IP-adress

en: Close
sv: Stäng

en: Expires
sv: Upphör att gälla

en: Save settings
sv: Spara inställningar

en: Notifications
sv: Aviseringar

en: Modified
sv: Modifierad

en: Pending
sv: Väntar på

en: Clear
sv: Rensa

en: Deleted
sv: Borttaget

en: year
sv: år

en: Jan
sv: jan

en: Feb
sv: feb

en: Mar
sv: mar

en: Apr
sv: apr

en: Jun
sv: jun

en: Jul
sv: jul

en: Aug
sv: aug

en: Sep
sv: sep

en: Oct
sv: okt

en: Nov
sv: nov

en: Dec
sv: dec

en: Hour
sv: Timma

en: Minute
sv: Minut

en: Instructions
sv: Instruktioner

en: Info
sv: Information

en: Clean
sv: Ren

en: Blocked
sv: Spärrad

en: Are you sure?
sv: Är du säker?

en: Missing
sv: Saknas

en: Installed
sv: Installerad

en: Changed
sv: Ändrad

en: Failed
sv: Misslyckades

en: New
sv: Ny

en: Permission
sv: Behörighet

en: Use
sv: Använd

en: Available
sv: Tillgänglig

en: About
sv: Om

en: Reports
sv: Rapporter

en: Report settings
sv: Inställningar för rapport

en: Not supported
sv: Stöds inte

en: 1 month | @count months
sv[0]: 1 månad
sv[1]: @count månader

en: Name of the country
sv: Landets namn

en: close
sv: stäng

en: Uses
sv: Använder

en: Dashboard
sv: Översiktspanel

en: Working
sv: Fungerar

en: Europe
sv: Europa

en: Africa
sv: Afrika

en: Invalid
sv: Ogiltig

en: Critical
sv: Kritisk

en: Show more
sv: Visa fler

en: save
sv: spara

en: Asia
sv: Asien

en: Oceania
sv: Oceanien

en: Detected
sv: Upptäckt
