WebTotem Security (1.2.1) - en to ur translation catalogue (25 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Type
ur: قِسم

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Action
ur: ایکشن

en: Download
ur: ڈاؤن لوڈ کریں

en: File
ur: فائل

en: Date
ur: تاریخ

en: Country
ur: ملک

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Sunday
ur: اتوار

en: Monday
ur: سوموار

en: Tuesday
ur: منگل

en: Wednesday
ur: بدھ

en: Thursday
ur: جمعرات

en: Friday
ur: جمعہ

en: Saturday
ur: سنیچر

en: Time
ur: وقت

en: Modules
ur: موڈیولز

en: Error
ur: خرابی

en: Warning
ur: انتباہ

en: Save settings
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: 1 month | @count months
ur[0]: ۱ مہینہ
ur[1]: @count مہینے
