WebTotem Security (1.2.4) - en to az translation catalogue (64 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Type
az: Növ

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Download
az: Yüklə

en: File
az: Fayl

en: Date
az: Tarix

en: Country
az: Ölkə

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Sunday
az: Bazar günü

en: Monday
az: Bazar ertəsi

en: Tuesday
az: Çərşənbə axşamı

en: Wednesday
az: Çərşənbə

en: Thursday
az: Cümə axşamı

en: Friday
az: Cümə

en: Saturday
az: Şənbə

en: Time
az: Vaxt

en: Modules
az: Modullar

en: Unknown
az: Naməlum

en: Continue
az: Davam et

en: Error
az: Səhv

en: Active
az: Aktiv

en: Year
az: İl

en: Location
az: Məkan

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: Up
az: Yuxarı

en: Performance
az: Performans

en: Month
az: Ay

en: Day
az: Gün

en: Security
az: Təhlükəsizlik

en: Select all
az: Hamısını seç

en: Install
az: Yükləmek

en: IP Address
az: İP ünvan

en: Close
az: Bağlı

en: Save settings
az: Parametrləri yadda saxlayın

en: Deleted
az: Silindi

en: Jan
az: Yanvar

en: Feb
az: Fevral

en: Mar
az: Mart

en: Apr
az: Aprel

en: Jun
az: Iyun

en: Jul
az: Iyul

en: Aug
az: Avqust

en: Sep
az: Sentyabr

en: Oct
az: Oktyabr

en: Nov
az: Noyabr

en: Dec
az: Dekabr

en: Hour
az: Saat

en: Minute
az: Dəqiqə

en: Info
az: Məlumat

en: Blocked
az: Blok edilib

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: Changed
az: Dəyişdi

en: New
az: Yeni

en: Permission
az: İcazə

en: Available
az: Mövcuddur

en: About
az: Haqqında

en: Reports
az: Hesabatlar

en: 1 month | @count months
az[0]: 1 ay
az[1]: @count ay

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Critical
az: Kritik
