WebTotem Security (1.2.4) - en to bg translation catalogue (69 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Type
bg: Тип

en: Actions
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Action
bg: Действие

en: Download
bg: Свали

en: File
bg: Файл

en: Date
bg: Дата

en: Country
bg: Страна

en: No data
bg: Няма данни

en: Settings
bg: Настройки

en: Sunday
bg: неделя

en: Monday
bg: понеделник

en: Tuesday
bg: вторник

en: Wednesday
bg: сряда

en: Thursday
bg: четвъртък

en: Friday
bg: петък

en: Saturday
bg: събота

en: Time
bg: Време

en: Modules
bg: Модули

en: Total
bg: Общо

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Continue
bg: Продължи

en: Error
bg: Грешка

en: Active
bg: Активен

en: Year
bg: Година

en: Location
bg: Местоположение

en: Performance
bg: Производителност

en: Month
bg: Месец

en: Send
bg: Изпрати

en: Day
bg: Ден

en: January
bg: Януари

en: February
bg: Февруари

en: March
bg: Март

en: April
bg: Април

en: May
bg: Май

en: June
bg: Юни

en: July
bg: Юли

en: August
bg: Август

en: September
bg: Септември

en: October
bg: Октомври

en: November
bg: Ноември

en: December
bg: Декември

en: Install
bg: Инсталирай

en: Save settings
bg: Запази настройките

en: Notifications
bg: Известия

en: Port
bg: Порт

en: Pending
bg: В изчакване

en: Clear
bg: Изчисти

en: Expired
bg: Изтекли

en: Deleted
bg: Изтрито

en: year
bg: година

en: Jan
bg: Ян.

en: Feb
bg: Февр.

en: Mar
bg: Март

en: Apr
bg: Апр.

en: Jun
bg: Юни

en: Jul
bg: Юли

en: Aug
bg: Авг.

en: Sep
bg: Септ.

en: Oct
bg: Окт.

en: Nov
bg: Ноем.

en: Dec
bg: Дек.

en: Blocked
bg: Блокиран

en: Permission
bg: Разрешение

en: Reports
bg: Доклади

en: Dashboard
bg: Табло
