WebTotem Security (1.2.4) - en to th translation catalogue (68 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Type
th: ประเภท

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Remove
th: เอาออก

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Action
th: แอคชั่น

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: File
th: ไฟล์

en: Date
th: วันที่

en: Country
th: ประเทศ

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Sunday
th: อาทิตย์

en: Monday
th: จันทร์

en: Tuesday
th: อังคาร

en: Wednesday
th: พุธ

en: Thursday
th: พฤหัสบดี

en: Friday
th: ศุกร์

en: Saturday
th: เสาร์

en: Time
th: เวลา

en: Modules
th: โมดูล

en: Total
th: ทั้งหมด

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: Continue
th: ดำเนินการต่อ

en: Error
th: ผิดพลาด

en: Year
th: ปี

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Warning
th: การเตือน

en: Up
th: ขึ้น

en: Performance
th: ประสิทธิภาพ

en: Month
th: เดือน

en: Send
th: ส่ง

en: Week
th: 1 อาทิตย์

en: Day
th: วัน

en: May
th: พ.ค.

en: Select all
th: เลือกทั้งหมด

en: Install
th: ติดตั้ง

en: IP Address
th: หมายเลข IP

en: Close
th: ปิด

en: Save settings
th: บันทึกค่า

en: Port
th: พอร์ต

en: Expired
th: หมดอายุ

en: Deleted
th: ลบแล้ว

en: Jan
th: ม.ค.

en: Feb
th: ก.พ.

en: Mar
th: มี.ค.

en: Apr
th: เม.ย.

en: Jun
th: มิ.ย.

en: Jul
th: ก.ค.

en: Aug
th: ส.ค.

en: Sep
th: ก.ย.

en: Oct
th: ต.ค.

en: Nov
th: พ.ย.

en: Dec
th: ธ.ค.

en: Hour
th: ชั่วโมง

en: Info
th: ข้อมูล

en: Are you sure?
th: คุณแน่ใจหรือ ?

en: Installed
th: ติดตั้ง

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Failed
th: ไม่ผ่าน

en: Use
th: ใช้

en: Available
th: อนุญาตให้สอบเมื่อ

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Reports
th: รายงานสถานะ

en: 1 month | @count months
th[0]: 1 เดือน
th[1]: @count เดือน

en: Uses
th: ใช้

en: Dashboard
th: หน้าหลัก

en: Critical
th: วิกฤติ
