WebTotem Security (1.2.5) - en to be translation catalogue (77 entries)

en: Status
be: Статус

en: Type
be: Тып

en: Actions
be: Дзеянні

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Disabled
be: Выключана

en: Action
be: Дзеянне

en: Download
be: Сцягнуць

en: File
be: Файл

en: Date
be: Дата

en: Country
be: Краіна

en: No data
be: Няма дадзеных

en: Settings
be: Налады

en: Sunday
be: нядзеля

en: Monday
be: панядзелак

en: Tuesday
be: аўторак

en: Wednesday
be: серада

en: Thursday
be: чацьвер

en: Friday
be: пятніца

en: Saturday
be: субота

en: Time
be: Час

en: Modules
be: Модулі

en: Unknown
be: Невядомы

en: Continue
be: Працягнуць

en: Error
be: Памылка

en: Active
be: Актыўна

en: Year
be: Год

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Warning
be: Увага

en: Performance
be: Прадукцыйнасць

en: Month
be: Месяц

en: Send
be: Адаслаць

en: Week
be: Тыдзень

en: Day
be: Дзень

en: January
be: студзень

en: February
be: люты

en: March
be: сакавік

en: April
be: красавік

en: May
be: май

en: June
be: чэрвень

en: July
be: ліпень

en: August
be: жнівень

en: September
be: верасень

en: October
be: кастрычнік

en: November
be: лістапад

en: December
be: снежань

en: Install
be: Усталяваць

en: IP Address
be: IP Адрэса

en: Save settings
be: Захаваць налады

en: Port
be: Порт

en: Pending
be: Чакае

en: Expired
be: Выбег тэрмін

en: Deleted
be: Выдалена

en: year
be: год

en: Jan
be: студзень

en: Feb
be: люты

en: Mar
be: сакавік

en: Apr
be: красавік

en: Jun
be: чэрвень

en: Jul
be: ліпень

en: Aug
be: жнівень

en: Sep
be: верасень

en: Oct
be: кастрычнік

en: Nov
be: лістапад

en: Dec
be: Снежань

en: Hour
be: Гадзіна

en: Minute
be: Хвіліна

en: Info
be: Інфармацыя

en: Blocked
be: Заблакавана

en: Installed
be: Усталявана

en: Permission
be: Дазвол

en: About
be: Аб

en: Reports
be: Справаздачы

en: Popup
be: Выкідны

en: 1 month | @count months
be[0]: 1 месяц
be[1]: @count мес.

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: Dashboard
be: Панэль інструментаў
