WebTotem Security (1.2.5) - en to hr translation catalogue (77 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Actions
hr: Akcije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Action
hr: Akcija

en: Download
hr: Preuzimanje

en: File
hr: Datoteka

en: Date
hr: Datum

en: Country
hr: Država

en: No data
hr: Nema podataka

en: Settings
hr: Postavke

en: Sunday
hr: nedjelja

en: Monday
hr: ponedjeljak

en: Tuesday
hr: utorak

en: Wednesday
hr: srijeda

en: Thursday
hr: četvrtak

en: Friday
hr: petak

en: Saturday
hr: subota

en: Time
hr: Vrijeme

en: Modules
hr: Moduli

en: Total
hr: Ukupno

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Continue
hr: Nastavi

en: Error
hr: Greška

en: Active
hr: Aktivno

en: Year
hr: Godina

en: Location
hr: Lokacija

en: Warning
hr: Upozorenje

en: Up
hr: Gore

en: Performance
hr: Učinkovitost

en: Month
hr: Mjesec

en: Send
hr: Pošalji

en: Week
hr: Tjedan

en: Day
hr: Dan

en: January
hr: siječnja

en: February
hr: veljače

en: March
hr: ožujka

en: April
hr: travnja

en: May
hr: svibnja

en: June
hr: lipnja

en: July
hr: srpnja

en: August
hr: kolovoza

en: September
hr: rujna

en: October
hr: listopada

en: November
hr: studenog

en: December
hr: prosinca

en: Select all
hr: Odaberi sve

en: Install
hr: Instaliraj

en: Down
hr: Dolje

en: IP Address
hr: IP adresa

en: Expires
hr: Ističe

en: Save settings
hr: Spremi postavke

en: Notifications
hr: Obavijesti

en: Clear
hr: Očisti

en: Deleted
hr: Uklonjeno

en: Jan
hr: sij

en: Feb
hr: velj

en: Mar
hr: ožu

en: Apr
hr: tra

en: Jun
hr: lip

en: Jul
hr: srp

en: Aug
hr: kol

en: Sep
hr: ruj

en: Oct
hr: lis

en: Nov
hr: stu

en: Dec
hr: pro

en: Hour
hr: Sat

en: Blocked
hr: Blokiran

en: Installed
hr: Instaliran

en: Permission
hr: Dopuštenje

en: About
hr: Opis

en: Reports
hr: Izvješća

en: 1 month | @count months
hr[0]: @count mjesec
hr[1]: @count mjeseca
hr[2]: @count mjeseci

en: Uses
hr: Uporaba

en: Dashboard
hr: Nadzorna ploča

en: Europe
hr: Europa
