WebTotem Security (1.2.6) - en to bs translation catalogue (35 entries)

en: Type
bs: Tip

en: Actions
bs: Akcije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Remove
bs: Ukloni

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Date
bs: Datum

en: Country
bs: Zemlja

en: Settings
bs: Postavke

en: Sunday
bs: Nedelja

en: Monday
bs: Ponedeljak

en: Tuesday
bs: Utorak

en: Wednesday
bs: Srijeda

en: Thursday
bs: Četvrtak

en: Friday
bs: Petak

en: Saturday
bs: Subota

en: Time
bs: Vrijeme

en: Modules
bs: Moduli

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: Continue
bs: Nastavi

en: Error
bs: Greška

en: Active
bs: Aktivan

en: Year
bs: Godina

en: Location
bs: Lokacija

en: Up
bs: Gore

en: Month
bs: Mjesec

en: Send
bs: Pošalji

en: Day
bs: Dan

en: Down
bs: Dole

en: Save settings
bs: Sačuvaj postavke

en: Notifications
bs: Obavijesti

en: Hour
bs: Sat

en: Minute
bs: Minuta

en: Blocked
bs: Blokiran

en: Permission
bs: Dozvole

en: Invalid
bs: Nevažeći
