WebTotem Security (1.2.6) - en to fi translation catalogue (105 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Type
fi: Tyyppi

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Remove
fi: Poista

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: More
fi: Lisää

en: Action
fi: Toiminto

en: Download
fi: Lataa

en: File
fi: Tiedosto

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Country
fi: Maa

en: No data
fi: Ei tietoa

en: Settings
fi: Asetukset

en: Sunday
fi: Sunnuntai

en: Monday
fi: Maanantai

en: Tuesday
fi: Tiistai

en: Wednesday
fi: Keskiviikko

en: Thursday
fi: Torstai

en: Friday
fi: Perjantai

en: Saturday
fi: Lauantai

en: Time
fi: Aika

en: Modules
fi: Moduulit

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Continue
fi: Jatka

en: Error
fi: Virhe

en: Active
fi: Voimassa

en: Year
fi: Vuosi

en: General information
fi: Yleistä tietoa

en: Good
fi: Hyvä

en: Not found
fi: Ei löydy

en: Location
fi: Sijainti

en: Success
fi: Onnistui

en: Warning
fi: Varoitus

en: Up
fi: Ylös

en: Month
fi: Kuukausi

en: Send
fi: Lähetä

en: Inactive
fi: Ei aktiivinen

en: Week
fi: Viikko

en: Day
fi: Päivä

en: January
fi: Tammikuu

en: February
fi: Helmikuu

en: March
fi: Maaliskuu

en: April
fi: Huhtikuu

en: May
fi: Toukokuu

en: June
fi: Kesäkuu

en: July
fi: Heinäkuu

en: August
fi: Elokuu

en: September
fi: Syyskuu

en: October
fi: Lokakuu

en: November
fi: Marraskuu

en: December
fi: Joulukuu

en: Security
fi: Turvallisuus

en: Select all
fi: Valitse kaikki

en: Install
fi: Asenna

en: Down
fi: Alas

en: IP Address
fi: IP-osoite

en: Close
fi: Sulje

en: Expires
fi: Vanhenee

en: Save settings
fi: Tallenna asetukset

en: Notifications
fi: Ilmoitukset

en: Modified
fi: Muokattu

en: Port
fi: Portti

en: Pending
fi: Odottaa

en: Clear
fi: Tyhjennä

en: Expired
fi: Vanhentunut

en: Deleted
fi: Poistettu

en: Jan
fi: Tam

en: Feb
fi: Hel

en: Mar
fi: Maa

en: Apr
fi: Huh

en: Jun
fi: Kes

en: Jul
fi: Hei

en: Aug
fi: Elo

en: Sep
fi: Syy

en: Oct
fi: Lok

en: Nov
fi: Mar

en: Dec
fi: Jou

en: Hour
fi: Tunti

en: Minute
fi: Minuutti

en: Instructions
fi: Ohjeet

en: Info
fi: Tieto

en: Clean
fi: Siistitty

en: Blocked
fi: Suljettu

en: Are you sure?
fi: Oletko varma?

en: Missing
fi: Puuttuu

en: Installed
fi: Asennettu

en: Changed
fi: Muuttunut

en: New
fi: Uusi

en: Information
fi: Tietoa

en: Permission
fi: Käyttöoikeus

en: Available
fi: Saatavilla

en: About
fi: Tietoja

en: Reports
fi: Raportit

en: 1 month | @count months
fi[0]: Yksi kuukausi
fi[1]: @count kuukautta

en: Name of the country
fi: Maan nimi

en: IP address
fi: IP osoite

en: close
fi: sulje

en: Uses
fi: Käyttää

en: Dashboard
fi: Työpöytä

en: Invalid
fi: Epäkelpo

en: Critical
fi: Kriittinen

en: Show more
fi: Näytä enemmän

en: Generate report
fi: Luo raportti

en: Failed to fetch file due to error "%error"
fi: Tiedoston haku epäonnistui "%error" virheestä johtuen.
