WebTotem Security (1.2.6) - en to ga translation catalogue (43 entries)

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: Country
ga: Tír

en: Sunday
ga: Dé Domhnaigh

en: Monday
ga: Dé Luain

en: Tuesday
ga: Dé Máirt

en: Wednesday
ga: Dé Céadaoin

en: Thursday
ga: Déardaoin

en: Friday
ga: Dé hAoine

en: Saturday
ga: Dé Sathairn

en: Time
ga: Am

en: Continue
ga: Lean ar aghaidh

en: Year
ga: Bliain

en: Good
ga: Réasúnta

en: Month
ga: Mí

en: Week
ga: Seachtain

en: Day
ga: Lá

en: January
ga: Eanáir

en: February
ga: Feabhra

en: March
ga: Márta

en: April
ga: Aibreán

en: May
ga: Bealtaine

en: June
ga: Meitheamh

en: July
ga: Iúil

en: August
ga: Lúnasa

en: September
ga: Meán Fómhair

en: October
ga: Deireadh Fómhair

en: November
ga: Samhain

en: December
ga: Nollaig

en: Pending
ga: Ar feitheamh

en: year
ga: bliain

en: Jan
ga: Ean

en: Feb
ga: Fea

en: Mar
ga: Már

en: Apr
ga: Aib

en: Jun
ga: Mei

en: Jul
ga: Iúil

en: Aug
ga: Lún

en: Sep
ga: MF

en: Oct
ga: DF

en: Nov
ga: Samh

en: Dec
ga: Noll

en: Dashboard
ga: Deais
