WebTotem Security (1.2.6) - en to ka translation catalogue (70 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Type
ka: ტიპი

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: More
ka: მეტი

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: File
ka: ფაილი

en: Date
ka: თარიღი

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Sunday
ka: კვირა

en: Monday
ka: ორშაბათი

en: Tuesday
ka: სამშაბათი

en: Wednesday
ka: ოთხშაბათი

en: Thursday
ka: ხუთშაბათი

en: Friday
ka: პარასკევი

en: Saturday
ka: შაბათი

en: Time
ka: დრო

en: Modules
ka: მოდულები

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: Error
ka: შეცდომა

en: Active
ka: აქტიური

en: Year
ka: წელი

en: Good
ka: კარგი

en: Not found
ka: ვერ მოიძებნა

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: Month
ka: თვე

en: Domain
ka: დომენი

en: Send
ka: გაგზავნა

en: Day
ka: დღე

en: January
ka: იანვარი

en: February
ka: თებერვალი

en: March
ka: მარტი

en: April
ka: აპრილი

en: May
ka: მაისი

en: June
ka: ივნისი

en: July
ka: ივლისი

en: August
ka: აგვისტო

en: September
ka: სექტემბერი

en: October
ka: ოქტომბერი

en: November
ka: ნოემბერი

en: December
ka: დეკემბერი

en: Select all
ka: ყველას მონიშვნა

en: Install
ka: დაყენება

en: Save settings
ka: პარამეტრების შენახვა

en: Port
ka: პორტი

en: Deleted
ka: წაშლილი

en: Jan
ka: იან

en: Feb
ka: თებ

en: Mar
ka: მარ

en: Apr
ka: აპრ

en: Jun
ka: ივნ

en: Jul
ka: ივლ

en: Aug
ka: აგვ

en: Sep
ka: სექ

en: Oct
ka: ოქტ

en: Nov
ka: ნოე

en: Dec
ka: დეკ

en: Hour
ka: საათი

en: Minute
ka: წუთი

en: Info
ka: ინფო

en: Blocked
ka: დაბლოკილი

en: New
ka: ახალი

en: Permission
ka: უფლება

en: 1 month | @count months
ka[0]: 1 თვე
ka[1]: @count months
