WebTotem Security (1.1.0) - en to lt translation catalogue (91 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Type
lt: Tipas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Action
lt: Veiksmas

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: File
lt: Failas

en: Date
lt: Data

en: Daily
lt: Kasdien

en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: Monthly
lt: Kas mėnesį

en: Country
lt: Šalis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Time
lt: Laikas

en: Modules
lt: Moduliai

en: Total
lt: Iš viso

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Error
lt: Klaida

en: Active
lt: Aktyvus

en: Year
lt: Metai

en: General information
lt: Bendra informacija

en: Location
lt: Vieta

en: Success
lt: Sėkmingai

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Up
lt: Viršun

en: Performance
lt: Veikimas

en: Send
lt: Siųsti

en: Inactive
lt: Neaktyvus

en: January
lt: Sausis

en: February
lt: Vasaris

en: March
lt: Kovas

en: April
lt: Balandis

en: May
lt: Gegužė

en: June
lt: Birželis

en: July
lt: Liepa

en: August
lt: Rugpjūtis

en: September
lt: Rugsėjis

en: October
lt: Spalis

en: November
lt: Lapkritis

en: December
lt: Gruodis

en: Security
lt: Saugumas

en: Install
lt: Įdiegti

en: Down
lt: Žemyn

en: IP Address
lt: IP Adresas

en: Close
lt: Uždaryti

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: Modified
lt: Redaguota

en: Port
lt: Šliuzas

en: Pending
lt: Laukiama

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Expired
lt: Pasibaigė galiojimas

en: Deleted
lt: Pašalinta

en: year
lt: metai

en: Jan
lt: Sau

en: Feb
lt: Vas

en: Mar
lt: Kov

en: Apr
lt: Bal

en: Jun
lt: Bir

en: Jul
lt: Lie

en: Aug
lt: Rugp

en: Sep
lt: Rug

en: Oct
lt: Spa

en: Nov
lt: Lap

en: Dec
lt: Gru

en: Hour
lt: Valanda

en: Minute
lt: Minutė

en: Info
lt: Informacija

en: Blocked
lt: Užblokuotas

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Changed
lt: Pakeista

en: Failed
lt: Nepavyko

en: New
lt: Naujas

en: Permission
lt: Leidimai

en: About
lt: Apie

en: Reports
lt: Ataskaitos

en: Report settings
lt: Ataskaitų nuostatos

en: 1 month | @count months
lt[0]: @count mėnesis
lt[1]: @count mėnesiai
lt[2]: @count mėnesių

en: Uses
lt: Naudoja

en: Dashboard
lt: Darbastalis

en: Critical
lt: Kritinė

en: Generate report
lt: Kurti ataskaitą

en: Report data
lt: Ataskaitos duomenys
