WebTotem Security (1.2.6) - en to lv translation catalogue (85 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Type
lv: Veids

en: Actions
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Disabled
lv: Atspējots

en: More
lv: Vairāk

en: Action
lv: Darbība

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: File
lv: Fails

en: Date
lv: Datums

en: Country
lv: Valsts

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Sunday
lv: Svētdiena

en: Monday
lv: Pirmdiena

en: Tuesday
lv: Otrdiena

en: Wednesday
lv: Trešdiena

en: Thursday
lv: Ceturtdiena

en: Friday
lv: Piektdiena

en: Saturday
lv: Sestdiena

en: Time
lv: Laiks

en: Modules
lv: Moduļi

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Continue
lv: Turpināt

en: Error
lv: Kļūda

en: Active
lv: Aktīvs

en: Year
lv: Gads

en: Good
lv: Labs

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Up
lv: Augoša

en: Month
lv: Mēnesis

en: Domain
lv: Domēns

en: Send
lv: Sūtīt

en: Week
lv: Nedēļa

en: Day
lv: Diena

en: January
lv: Janvāris

en: February
lv: Februāris

en: March
lv: Marts

en: April
lv: Aprīlis

en: May
lv: Maijs

en: June
lv: Jūnijs

en: July
lv: Jūlijs

en: August
lv: Augusts

en: September
lv: Septembris

en: October
lv: Oktobris

en: November
lv: Novembris

en: December
lv: Decembris

en: Security
lv: Drošība

en: Select all
lv: Iezīmēt visu

en: Redirect
lv: Pārsūtīšana

en: Install
lv: Instalēt

en: Down
lv: Dilstoša

en: IP Address
lv: IP adrese

en: Close
lv: Aizvērt

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Notifications
lv: Paziņojumi

en: Modified
lv: Modificēts

en: Port
lv: Ports

en: Pending
lv: Gaida

en: Clear
lv: Notīrīt

en: Deleted
lv: Dzēsts

en: year
lv: gads

en: Jun
lv: Jūn

en: Jul
lv: Jūl

en: Oct
lv: Okt

en: Hour
lv: Stunda

en: Minute
lv: Minūte

en: Blocked
lv: Bloķēts

en: Installed
lv: Instalēts

en: Changed
lv: Labots

en: New
lv: Jauns

en: Information
lv: Informācija

en: Permission
lv: Atļauja

en: Available
lv: Pieejams

en: About
lv: Par

en: Reports
lv: Atskaites

en: Report settings
lv: Atskaišu iestatījumi

en: 1 month | @count months
lv[0]: @count mēnesis
lv[1]: @count mēneši
lv[2]: @count mēneši

en: IP address
lv: IP adrese

en: Uses
lv: Lieto

en: Dashboard
lv: Darbgalds

en: Invalid
lv: Nederīgs

en: Show more
lv: Rādīt vairāk
