WebTotem Security (1.2.6) - en to ps translation catalogue (68 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Type
ps: بڼه

en: Actions
ps: چارې

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: More
ps: نور

en: Action
ps: چار

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: File
ps: دوتنه

en: Date
ps: نيټه

en: Settings
ps: امستنې

en: Sunday
ps: يکشنبه

en: Monday
ps: دوشنبه

en: Tuesday
ps: سه شنبه

en: Wednesday
ps: چهارشنبه

en: Thursday
ps: پنجشنبه

en: Friday
ps: جمعه

en: Saturday
ps: شنبه

en: Time
ps: وخت

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: Continue
ps: دوام

en: Error
ps: تیروتنه

en: Active
ps: فعال

en: Year
ps: کال

en: Warning
ps: خبرتيا

en: Month
ps: میاشت

en: Day
ps: ورځ

en: January
ps: جنوري

en: February
ps: فبروري

en: March
ps: مارچ

en: April
ps: اپریل

en: May
ps: مې

en: June
ps: جون

en: July
ps: جولای

en: August
ps: اګست

en: September
ps: سپتمبر

en: October
ps: اکتوبر

en: November
ps: نوومبر

en: December
ps: دسمبر

en: Select all
ps: ټول ټاكل

en: Install
ps: لګول

en: Close
ps: تړل

en: Save settings
ps: امستنې خوندي کول

en: Port
ps: درشل (پورټ)

en: Deleted
ps: ړنګ شو

en: year
ps: کال

en: Jan
ps: جنوري

en: Feb
ps: فبروري

en: Mar
ps: مارچ

en: Apr
ps: اپرېل

en: Jun
ps: جون

en: Jul
ps: جولای

en: Aug
ps: اګست

en: Sep
ps: سپتمبر

en: Oct
ps: اکتوبر

en: Nov
ps: نوومبر

en: Dec
ps: دسمبر

en: Hour
ps: ګړی

en: Minute
ps: دقيقه

en: Info
ps: مالومات

en: Missing
ps: ورك

en: Installed
ps: لګول شوي

en: New
ps: نوی

en: Permission
ps: اجازه

en: About
ps: په اړه

en: Reports
ps: راپورونه

en: 1 month | @count months
ps[0]: ۱ میاشت
ps[1]: @count میاشتې
