WebTotem Security (1.2.5) - en to ro translation catalogue (88 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Type
ro: Tip

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Remove
ro: Elimină

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Action
ro: Acțiune

en: Download
ro: Descarcă

en: File
ro: Fișier

en: Date
ro: Data

en: Country
ro: Țară

en: No data
ro: Nu sunt date

en: Settings
ro: Setări

en: Sunday
ro: Duminică

en: Monday
ro: Luni

en: Tuesday
ro: Marți

en: Wednesday
ro: Miercuri

en: Thursday
ro: Joi

en: Friday
ro: Vineri

en: Saturday
ro: Sâmbătă

en: Time
ro: Ora

en: Modules
ro: Module

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Continue
ro: Continuare

en: Error
ro: Eroare

en: Active
ro: Activ

en: Year
ro: Anul

en: Location
ro: Locația

en: Success
ro: Succes

en: Warning
ro: Avertizare

en: Up
ro: Sus

en: Performance
ro: Performanță

en: Month
ro: Lună

en: Send
ro: Trimite

en: Inactive
ro: inactiv

en: Week
ro: Săptămână

en: Day
ro: Zi

en: January
ro: Ianuarie

en: February
ro: Februarie

en: March
ro: Martie

en: April
ro: Aprilie

en: May
ro: Mai

en: June
ro: Iunie

en: July
ro: Iulie

en: September
ro: Septembrie

en: October
ro: Octombrie

en: November
ro: Noiembrie

en: December
ro: Decembrie

en: Select all
ro: Selectați tot

en: Install
ro: Instalare

en: Down
ro: Jos

en: IP Address
ro: Adresă IP

en: Close
ro: Închideți

en: Expires
ro: Expiră la

en: Save settings
ro: Salvare opțiuni

en: Notifications
ro: Notificări

en: Modified
ro: Modificat

en: Pending
ro: În așteptare

en: Clear
ro: Elimină

en: Expired
ro: Expirat

en: Deleted
ro: Șters

en: Jan
ro: Ian

en: Jun
ro: Iunie

en: Jul
ro: Iul

en: Hour
ro: Oră

en: Minute
ro: Minut

en: Instructions
ro: Instructiuni

en: Info
ro: Informație

en: Blocked
ro: Blocat

en: Are you sure?
ro: Sunteți sigur(ă)?

en: Missing
ro: Lipsește

en: Installed
ro: Instalat

en: Changed
ro: Schimbat

en: Failed
ro: Eșuat

en: New
ro: Nou

en: Information
ro: Informații

en: Permission
ro: Permisiune

en: Available
ro: Disponibil

en: About
ro: Despre

en: Reports
ro: Rapoarte

en: Report settings
ro: Opţiuni rapoarte

en: 1 month | @count months
ro[0]: o lună
ro[1]: @count luni
ro[2]: @count de luni

en: close
ro: închide

en: Uses
ro: Folosește

en: Dashboard
ro: Panou de control

en: Critical
ro: Critic

en: save
ro: salvează

en: Module settings
ro: Setările modulului
