WebTotem Security (1.2.6) - en to sk translation catalogue (103 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Type
sk: Typ

en: Actions
sk: Akcie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: More
sk: Viac

en: Action
sk: Akcia

en: Download
sk: Prevziať

en: File
sk: Súbor

en: Date
sk: Dátum

en: Country
sk: Krajina

en: No data
sk: Žiadne dáta

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Sunday
sk: nedeľa

en: Monday
sk: pondelok

en: Tuesday
sk: utorok

en: Wednesday
sk: streda

en: Thursday
sk: štvrtok

en: Friday
sk: piatok

en: Saturday
sk: sobota

en: Time
sk: Čas

en: Modules
sk: Moduly

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Error
sk: Chyba

en: Active
sk: Aktívny

en: Year
sk: Rok

en: Good
sk: Dobré

en: Not found
sk: Nenájdené

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Success
sk: Úspech

en: Warning
sk: Varovanie

en: Up
sk: Hore

en: Month
sk: Mesiac

en: Domain
sk: Doména

en: Send
sk: Odoslať

en: Inactive
sk: Neaktívne

en: Week
sk: Týždeň

en: Day
sk: Deň

en: January
sk: január

en: February
sk: február

en: March
sk: marec

en: April
sk: apríl

en: May
sk: máj

en: June
sk: jún

en: July
sk: júl

en: August
sk: august

en: September
sk: september

en: October
sk: október

en: November
sk: november

en: December
sk: december

en: Security
sk: Bezpečnosť

en: Select all
sk: Vybrať všetko

en: Install
sk: Inštalácia

en: Down
sk: Dolu

en: IP Address
sk: IP adresa

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Expires
sk: Vyprší

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Notifications
sk: Upozornenia

en: Modified
sk: Upravené

en: Pending
sk: Čakajúce

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: Expired
sk: Vypršané

en: Deleted
sk: Odstránený

en: Jan
sk: jan

en: Feb
sk: feb

en: Mar
sk: mar

en: Apr
sk: apr

en: Jun
sk: jún

en: Jul
sk: júl

en: Aug
sk: aug

en: Sep
sk: sep

en: Oct
sk: okt

en: Nov
sk: nov

en: Dec
sk: dec

en: Hour
sk: Hodina

en: Minute
sk: Minúta

en: Instructions
sk: Inštrukcie

en: Clean
sk: Čistá

en: Blocked
sk: Blokovaný

en: Are you sure?
sk: Ste si istý?

en: Missing
sk: Chýbajúci

en: Installed
sk: Inštalované

en: Availability
sk: Dostupnosť

en: Changed
sk: Zmenené

en: Failed
sk: Neúspešné

en: Information
sk: Informácia

en: Permission
sk: Oprávnenie

en: Available
sk: Dostupné

en: About
sk: Informácie o

en: Reports
sk: Hlásenia

en: Report settings
sk: Nastavenia výkazu

en: 1 month | @count months
sk[0]: 1 mesiac
sk[1]: @count mesiace
sk[2]: @count mesiacov

en: Name of the country
sk: Názov krajiny

en: IP address
sk: IP adresa

en: close
sk: zatvoriť

en: Uses
sk: Používa

en: Dashboard
sk: Nástenka

en: Invalid
sk: Nesprávny

en: Critical
sk: Kritické

en: Show more
sk: Zobraziť viac
