Wunderground weather (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Language
fa: زبان

en: rain
fa: باران

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Location
fa: مکان

en: Fields
fa: فیلدها

en: Hours
fa: ساعت
