Wunderground weather (8.x-1.2) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Celsius
kn: ಸೆಲ್ಸಿಯಸ್

en: Fahrenheit
kn: ಫ್ಯಾರನ್‍ಹೀಟ್

en: Hours
kn: ಗಂಟೆಗಳು
