Wunderground weather (8.x-1.2) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Language
da: Sprog

en: rain
da: regn

en: Settings
da: Indstillinger

en: Location
da: Lokation

en: Fields
da: Felter

en: Temperature
da: Temperatur

en: Wind speed
da: Vindhastighed

en: Hours
da: Timer

en: Kilometers per hour
da: Kilometer i timen

en: Miles per hour
da: Miles i timen
