AdBlock Detection - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Enable
az: Qoşulub

en: Default
az: Susmaya görə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Permissions
az: İcazələr

en: Block layout
az: Blok tərtibatı
