AdBlock Detection - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Permissions
bo: སྤྱོད་དབང

en: Overlay
bo: ཕྱི་རིམ
