AdBlock Detection - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Permissions
el: Άδειες

en: Overlay
el: Υπέρθεση

en: Block layout
el: Διάταξη μπλοκ
