AdBlock Detection - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Enable
et: Luba

en: Default
et: Vaikimisi

en: Custom
et: Kohandatud

en: Permissions
et: Õigused

en: Overlay
et: Ülekate

en: Block layout
et: Plokkide paigutus
