AdBlock Detection - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Enable
fr: Activer

en: Default
fr: Par défaut

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Permissions
fr: Droits

en: Overlay
fr: Premier plan (overlay)

en: Light
fr: Léger

en: Dark
fr: Sombre

en: Block layout
fr: Mise en page des blocs
