AdBlock Detection - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Enable
gl: Activar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Custom
gl: Personalizado

en: Permissions
gl: Permisos

en: Overlay
gl: Superposición

en: Dark
gl: Escuro
