AdBlock Detection - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Enable
pl: Włącz

en: Default
pl: Domyślny

en: Custom
pl: Własne

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: Overlay
pl: Nakładka

en: Light
pl: Jasny

en: Dark
pl: Ciemny

en: Block layout
pl: Układ bloków
