AdBlock Detection - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Enable
ps: سالول

en: Default
ps: تلواله

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Permissions
ps: اجازې

en: Block layout
ps: غونډ هډوانه
