AdBlock Detection - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Enable
sv: Aktivera

en: Default
sv: Förvald

en: Custom
sv: Anpassad

en: Permissions
sv: Behörigheter

en: Overlay
sv: Lager

en: Light
sv: Ljust

en: Dark
sv: Mörkt

en: Block layout
sv: Blocklayout
