AdBlock Detection - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Default
uk: Базово

en: Custom
uk: Власний

en: Permissions
uk: Повноваження

en: Overlay
uk: Накладання

en: Light
uk: Світла

en: Dark
uk: Темний

en: Block layout
uk: Схема блоків
